В разделе: Архив газеты "Бульвар Гордона" Об издании Авторы Подписка
Я к вам пишу

Ольга СУМСКАЯ: "Надзвичайно вдячна Вам, Павло Архиповичу, за всi поради, особливо вiдносно того, як треба жити. Чесно i правдиво! Саме так! Цi якостi я взяла у спадок вiд моїх батькiв. Живемо - чеснiше нiкуди!"

20 Сентября, 2005 00:00
Ответ актрисы на открытое письмо Павла Загребельного в "Бульвар Гордона" (№ 20, сентябрь, 2005)

Шановний Павло Архиповичу!

Прочитавши вiдкритий лист в "Бульварi", дуже зрадiла, що мене згадав сам класик, що можу поспiлкуватися з Вами на сторiнцi улюбленого видання! Хочу спростувати мої, як Ви кажете, "неправдивi слова", сказанi в iнтерв’ю з Дмитром Гордоном.

Так от, саме у 1991 роцi режисер майбутнього серiалу "Роксолана" Борис Небiєрiдзе планував звернутися саме до Вас для спiвпрацi над сценарiєм. Але не встиг! Бо отримав офiцiйний лист з Москви, де повiдомлялось, що студiя "Укртелефiльм" не може використати як першоджерело твiр Загребельного, бо всi права на екранiзацiю автор продав студiї iм. Горького. Режисеру нiчого не лишилось, як звернутися до iсторiї життя Настi Лiсовської, описаної в романi Йосипа Назарука на початку 20 столiття.

Я, до речi, з насолодою перечитала декiлька Ваших видань рiзних рокiв. А 3 роки тому придбала в московськiй книгарнi на Тверськiй ще один примiрник росiйською мовою i з намальованим портретом такої-сякої артистки Сумської. А фото не взяли, мабуть, тому, щоб я не була в претензiї. Та мене, навпаки, тiшить, що в цiй книзi ми разом.

Надзвичайно вдячна Вам, Павло Архиповичу, за всi поради, а особливо вiдносно того, як треба жити. Саме так! Чесно i правдиво! I цi якостi я взяла у спадок вiд моїх батькiв. Живемо - чеснiше нiкуди!

I ще одне. Нiхто достеменно не знає, якою ж була насправдi Роксолана у тому далекому 16 столiттi. Мабуть, нелегко їй було жити в чужiй країнi, не до посмiшок в оточеннi ненавистi i заздрощiв. Рятувало лише кохання.

Ольга СУМСЬКА
15 вересняЕсли вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
Комментарии
1000 символов осталось